Разделы
Главная | Прочее | Мангуська ОДПІ: Триває робота щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Мангуська ОДПІ: Триває робота щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Нещодавно в Мангушському районі відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

В рамках засідання члени робочої групи провели співбесіди з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасності  та повноти сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили.

На зустрічі роботодавцям наголосили щодо підвищення розміру заробітної плати до рівня не нижче середньостатистичного по області, додержання усіх мінімальних гарантій в оплаті праці та належного оформлення трудових відносин.

Як повідомляє Мангуська ОДПІ, з початку року в ході проведених заходів за липень п.р. легалізовано 283 громадянина, з них 38 осіб були залучені до діяльності суб`єктами господарювання. В результаті до бюджету додатково надійшло 455,9 тис. грн., податку на доходи фізичних осіб – 171,9 тис.грн., військового збору – 14,5 тис.грн, єдиного податку – 19,9 тис.грн., єдиного внеску – 249,6 тис. гривень. Надходження на одну залучену особу -1,61 тис. гривень


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0