Разделы
Главная | Прочее | Надання адміністративних послуг за січень - травень 2019 року в Мангушській ДПІ Волновасько-Мангушського управління

Надання адміністративних послуг за січень - травень 2019 року в Мангушській ДПІ Волновасько-Мангушського управління

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

За січень - травень 2019 року Центр обслуговування платників (далі ЦОП) в смт. Мангуш відвідало 4820 платників податків.

Фахівцями ЦОП в звітному періоді надано 2662 адміністративну послугу.

Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 714 фізичні. Надано 1492 послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

В ЦОП зареєстрували 64 платника єдиного податку та надали 53 витягів з реєстру платників єдиного податку, видали 57 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів та 4 довідки про подану декларацію про майновий стан та доходи. Було зареєстровано 102 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та книг обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 268 книг обліку розрахункових операцій та 72 розрахункові книжки. Зареєстрували 173 реєстраторів розрахункових операцій.

За вказаний період часу було включено 6 неприбуткових підприємств (установ, організацій) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

Опрацьовано 5 звернень від юридичних та фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України.

 


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0