Разделы
Главная | Прочее | Сьогодні у залі засідань Мангушської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Сьогодні у залі засідань Мангушської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Державних службовців району привітали голова районної державної адміністрації Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов та народний депутат України Дмитро Лубінець.

«На Вас покладаються не тільки посадові обов’язки, а й завдання бути єднальним ланцюгом між владою і людьми. Дуже не просто завжди бути в формі, мати терпіння і забезпечувати лад в суспільстві. Хочу щиро подякувати за Ваше терпіння, мудрість та професіоналізм. Бажаю Вам добра, миру, злагоди, професійного росту, матеріальних благ і всього найкращого», – зазначив Дмитро Черниця.

Кращі державні службовці району були нагороджені спільними грамотами та подяками Мангушської  РДА та Мангушської районної ради. Серед нагороджених були і фахівці Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області це: Мурлян Наталія, Клименко Олена, Беш Наталія, Гейман Сергій та Тєрьошкін Євген.

Колективи районного будинку культури привітали державних службовців патріотичними пісенними композиціями.

Начальник Волновасько-Мангушського управління Олексій Чубаров подякував всім своїм підлеглим за вірність присязі держслужбовця, відданість праці та професіоналізм. Він зазначив, що праця податківця є дуже важливою для держави, оскільки від відповідального виконання ними своїх обов`язків залежить добробут країни.

«Я вдячний кожному із вас за те завзяття і ту відповідальність, з якими ви підходите до виконання нашої важливої місії», - наголосив Олексій Чубаров.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0