Разделы
Главная | Прочее | Звертаємо увагу власників об’єктів нерухомості! Про зміну податкової адреси слід повідомляти фіскальний орган

Звертаємо увагу власників об’єктів нерухомості! Про зміну податкової адреси слід повідомляти фіскальний орган

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Нагадуємо громадянам, що відповідно до норм Податкового кодексу України  власникам житлової та/або нежитлової нерухомості  обчислюється  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Податкові повідомлення – рішення про сплату суми податку  та відповідні платіжні  реквізити   надсилаються платнику за  місцем  його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня.

Звертаємо увагу, що податкові повідомлення надсилаються  платнику за місцем реєстрації, яке значиться в інформаційних базах фіскальної служби, і внесене відповідно до даних громадян, коли вони  зверталися за отриманням  номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду).

Податковим кодексом встановлено, що фізичні особи зобов’язані подавати відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки платника податків, в тому числі відомості щодо місця проживання (реєстрації).

Якщо  платник не повідомляє про зміну місця реєстрації – податкове повідомлення про сплату податку  надсилається на стару адресу.

В такому випадку платник податку не отримує податкове повідомлення, не ознайомлений з сумою податку, не сплачує її, виникає податковий борг, штрафні санкції, арешт майна. 

 


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0