Разделы
Главная | Прочее | Сільськогосподарський товаровиробник - платник єдиного податку 4-ї групи перейшов на сплату податку на прибуток. Коли можливе повторне включення до 4 групи платників єдиного податку?

Сільськогосподарський товаровиробник - платник єдиного податку 4-ї групи перейшов на сплату податку на прибуток. Коли можливе повторне включення до 4 групи платників єдиного податку?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Платники єдиного податку 4-ї групи можуть самостійно перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи, або відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано відповідну заяву.

Така відмова відбувається за умови сплати податку за поточний рік у розмірі, що розраховується виходячи з 25% річної суми податку за кожний квартал, протягом якого платник перебував на 4-й групі платників єдиного податку.

Сільськогосподарський товаровиробник повторно може бути включений до 4-ї групи платників єдиного податку не раніше ніж через два календарні роки після його переходу на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи, або анулювання його попередньої реєстрації платником єдиного податку 4-ї групи.

Ці норми не застосовуються у разі анулювання реєстрації платником єдиного податку 4-ї групи - юридичної особи за ініціативою контролюючого органу.

Зазначена норма передбачена п.п. 298.8.7, п.п. 298.8.8 ст. 298 Податкового кодексу.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0