Разделы
Главная | Прочее | Як СГ обчислюють податкові зобов’язання рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин?

Як СГ обчислюють податкові зобов’язання рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Податкові зобов’язання з рентної плати за користування надрами для відповідного виду видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) у т.ч. підземних вод, в межах однієї ділянки надр за податковий (звітний) період суб’єктами господарювання обчислюються за формулою, наведеною у п. 252.18 ст. 252 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
     Для суб’єктів господарювання ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин встановлені у відсотках (відносних значеннях) від вартості товарної продукції гірничого підприємства - видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) для всіх груп корисних копалин, у т.ч. підземних вод, у розмірах, визначених п. 252.20 ст. 252 ПКУ.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0