Разделы
Главная | Прочее | Чи повинен СГ - надрокористувач мати спеціальний дозвіл на користування надрами та яка організація видає такі дозволи?

Чи повинен СГ - надрокористувач мати спеціальний дозвіл на користування надрами та яка організація видає такі дозволи?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

 Надра надаються у користування підприємствам, установам, організаціям і громадянам лише за наявності у них спеціального дозволу на користування ділянкою надр.
     Спеціальні дозволи на користування надрами надаються переможцям аукціонів, крім випадків, визначених Кабінетом Міністрів України, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.
     Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 615 зі змінами та доповненнями.
     Разом з цим, питання щодо видачі дозволів на користування надрами не належить до компетенції органів фіскальної служби.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0