Разделы
Главная | Прочее | Який порядок обчислення збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів?

Який порядок обчислення збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

 Розмір збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів (далі – збір) обчислюється з урахуванням виду ресурсів, нормативів збору, визначених Кабінетом Міністрів України, і квоти вилову.
     Після отримання квоти користувач перераховує збір до бюджету авансовим платежем у розмірі 5 відс. від вартості квоти.
     У разі спеціального використання рибних та інших водних живих ресурсів, для яких не встановлено ліміти (квоти) на їх спеціальне використання, а також коли вилов зазначених ресурсів здійснюється без квотування в межах загального ліміту, розмір збору обчислюється на основі нормативів збору та фактичних обсягів вилову у звітному періоді.
     Збір справляється щоквартально.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0