Разделы
Главная | Прочее | Який встановлено розмір збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів?

Який встановлено розмір збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Розмір збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів обчислюється з урахуванням виду ресурсів, нормативів збору і квоти вилову.
     До 19 травня 2011 року (включно) застосовуються нормативи плати за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 1998 року № 449, а з 20 травня 2011 року діють нові розміри збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 482.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0