Разделы
Главная | Прочее | Чи передбачено подання до контролюючих органів розрахунків або декларації збору за спеціальне використання диких тварин?

Чи передбачено подання до контролюючих органів розрахунків або декларації збору за спеціальне використання диких тварин?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

 Відповідно до п. 7 Тимчасового порядку справляння плати за спеціальне використання диких тварин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 1996 року №123 із змінами та доповненнями, (далі – Порядок) контроль за достовірністю звітних даних про обсяги використання диких тварин здійснюють органи Мінприроди.
     Згідно до п. 8 Порядку контроль за обчисленням і внесенням плати за спеціальне використання диких тварин здійснюється державними податковими адміністраціями (інспекціями) разом з органами Мінприроди.
     Порядком не передбачено подання платниками розрахунку збору за спеціальне використання диких тварин до контролюючих органів.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0