Разделы
Главная | Прочее | Як правильно заповнювати ”Розрахунок платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів” наростаючим підсумком з початку року або щокварталу?

Як правильно заповнювати ”Розрахунок платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів” наростаючим підсумком з початку року або щокварталу?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

 Користувач зобов’язаний вести облік вилучених водних живих ресурсів наростаючим підсумком з початку року та щокварталу складати в двох примірниках розрахунок за встановленою формою згідно з додатком. Один примірник розрахунку подається державному податковому органу за місцем реєстрації користувача як суб’єкта господарської діяльності, другий - органу рибоохорони Держкомрибгоспу України, в зоні діяльності якого користувач здійснює вилучення водних живих ресурсів, не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0