Разделы
Главная | Прочее | Хто є платниками збору за спеціальне використання диких тварин?

Хто є платниками збору за спеціальне використання диких тварин?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

 Платниками платежів за спеціальне використання диких тварин є підприємства, установи, організації та громадяни, які здійснюють спеціальне використання диких тварин за винятком:
     - наукових установ та організацій, окремих науковців України, які здійснюють використання диких тварин у наукових цілях, а також іноземних юридичних та фізичних осіб, які залучаються для спільних наукових досліджень, погоджених з центральними органами державної виконавчої влади;
     - державних зоологічних парків та інших установ і організацій, які здійснюють використання диких тварин у виховних цілях, а також з метою їх штучного утримання чи розведення;
     - підприємств, установ, організацій та громадян, які у встановленому законодавством порядку проводять регулювання чисельності диких тварин з метою охорони здоров’я і безпеки населення, відвернення заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу і народному господарству.


Автор материала: dpi0540 dpi0540
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0