Разделы
Главная | Прочее

Прочее

В який термін самозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних?

 Самозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних протягом місяця з дня виникнення таких змін.      Зміни до
читать дальше

З якого віку ФО має право займатися підприємницькою діяльністю?

Відповідно до частини третьої ст. 35 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) повна цивільна ...
читать дальше

Які документи необхідно подати до контролюючого органу для взяття на облік договорів управління майном?

Для взяття на облік договору управління майном управитель майна подає одночасно із реєстраційною заявою платника податку на додану вартість до контролюючого органу за своїм основним ...
читать дальше

Чи підлягають обліку в контролюючих органах договори про спільну діяльність між: ЮО та ФОП; ЮО та ФО, яка не є підприємцем; ФОП?

 Договори про спільну діяльність між юридичними особами та/або фізичними особами – підприємцями обліковуються в контролюючих органах за умови, що на такі договори поширюються особливості податкового ...
читать дальше

Чи підлягає взяттю на облік за неосновним місцем обліку відокремлений підрозділ нерезидента, у разі взяття ним в оренду нерухомості та/або земельної ділянки на території України?

  З порушеного питання пропонуємо звернутись до контролюючих органів ДФС з детальним описом ситуації для отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі відповідно до ст. 52 ...
читать дальше

Які дії необхідно вчинити підрозділу нерезидента, який обліковується в контролюючому органі як не платник податку на прибуток, та прийняв рішення про здійснення господарської діяльності?

  Відокремлений підрозділ нерезидента, який обліковується в контролюючому органі як не платник податку на прибуток, та прийняв рішення про провадження господарської діяльності через постійне представництво подає ...
читать дальше

Які дії необхідно вчинити підрозділу нерезидента, який взятий на облік в контролюючому органі як постійне представництво нерезидента, та прийняв рішення про припинення господарської діяльності через постійне представництво?

 Відокремлений підрозділ нерезидента, який відповідає поняттю постійного представництва нерезидента, у разі прийняття рішення про припинення господарської діяльності через постійне представництво подає до контролюючого органу повідомлення ...
читать дальше

Чи підлягає взяттю на облік в контролюючих органах нерезидент у разі придбання корпоративних прав ЮО резидента?

Якщо компанія-нерезидент не здійснює господарської діяльності в Україні та не підпадає під визначення постійного представництва, то, у разі придбання корпоративних прав юридичної особи – резидента, ...
читать дальше

Чи підлягає взяттю на облік в контролюючих органах нерезидент у разі придбання корпоративних прав ЮО резидента?

Якщо компанія-нерезидент не здійснює господарської діяльності в Україні та не підпадає під визначення постійного представництва, то, у разі придбання корпоративних прав юридичної особи – резидента, ...
читать дальше

Які ЮО є ВПП відповідно до норм ПКУ?

 Відповідно до п.п. 14.1.24 п. 14.1 ст. 14 розд. I Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями ...
читать дальше
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last всего: 1266 | отображающихся: 11 - 20
Войти
Лучший автор