Разделы
Главная | Прочее

Прочее

Які рентні платежі необхідно сплачувати СГ за видобуті обсяги підземних вод (прісної або мінеральної)?

 Суб’єкт господарювання, що здійснює видобування підземних вод (прісні або мінеральні), є платником рентної плати: за користування надрами для видобування корисних копалин та за спеціальне використання
читать дальше

Як лісокористувачами сплачується сума рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що зазначена в спеціальному дозволі (лісорубному чи лісовому квитках), виданому у відповідному звітному кварталі (вся чи щоквартально рівними частинами) та ві

Податкові зобов’язання з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (далі – рентна плата) у лісокористувачів виникають з початку періоду, на який отримано дозвіл (лісорубний ...
читать дальше

Які ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів застосовуються при обрахуванні цієї плати суб’єктами лісових відносин?

 Підпунктами 256.3.1 і 256.3.2 п. 256.3 ст. 256 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VII із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) ...
читать дальше

Що є об’єктом оподаткування рентною платою за спеціальне використання лісових ресурсів?

  Відповідно до п. 256.2 ст. 256 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями об’єктом оподаткування рентною платою за ...
читать дальше

Хто є платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів?

Відповідно до п. 256.1 ст. 256 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями платниками рентної плати за спеціальне ...
читать дальше

Чи не протирічить законодавству України видача нерезидентом (покупцем) переказного векселя резиденту України (продавцю)

Визначення в умовах зовнішньоекономічного договору вексельної форми розрахунків та надходження за цим векселем виручки на валютний рахунок резидента – експортера в уповноваженому банку у законодавчо ...
читать дальше

Експорт та імпорт яких товарів підлягає ліцензуванню

Відповідно до ст. 16 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959 «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами та доповненнями ліцензування зовнішньоекономічних операцій визначається як ...
читать дальше

Чи потрібно СГ та/або самозайнятій особі утримувати військовий збір під час нарахування (виплати) ФОП, місцезнаходженням або місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, з доходу від здійснення ними підприємницької діяльності?

 Під час нарахування (виплати) фізичним особам - підприємцям, місцезнаходженням або місцем проживання яких є тимчасово окупована територія (незалежно від системи оподаткування), доходу від здійснення ними ...
читать дальше

Чи оподатковуються військовим збором доходи ФО від операцій з валютними цінностями?

Відповідно до п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та ...
читать дальше
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last всего: 1266 | отображающихся: 41 - 50
Войти
Лучший автор