Разделы
Главная | Путешествия | Гостиницы и отели | Коли сайт готелю «працює»

Коли сайт готелю «працює»

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

У сучасному світі, людина отримує потрібну інформацію за допомогою інтернету, у переважної більшості випадків. Це означає, що наскільки ефективно буде працювати сайт вашого готелю, настільки ж добре будуть купуватися й запропоновані вами послуги.

У сучасному світі, людина отримує потрібну інформацію за допомогою інтернету, у переважної більшості випадків. Це означає, що наскільки ефективно буде працювати сайт вашого готелю, настільки ж добре будуть купуватися й запропоновані вами послуги.

Необхідність готелю мати свій власний сайт, вже давно отримала статус «апріорі», й ефективне ведення бізнесу в цьому напрямку, без «представництва» готелю у всесвіті електронної інформації, просто неможливо. Проте, одним своїм існуванням, сайт не зможе принести ніякої користі вашому бізнесу.

Задля отримання очікуваного результату з сайтом треба працювати, «підтримуючи» його як у технічного аспекті, так й в аспекті його просування, роблячи сайт доступним у пошуках та зручним у користуванні відвідувачами.

Одним з ключових положень, що робить ваш сайт доступним, безперечно є його «місцезнаходження», а саме те як він буде розташований на сервері. Обрати правильно хостинг дуже важливо, бо ви збираєтесь ділитися інформацією з великою кількістю людей, й вони потребують мати можливість щодо комфортного відвідування вашого ресурсу. Якщо таку послугу, як розміщення сайту, здійснюють неналежним чином, це одразу відображається на таких критичних моментах у роботі сайту, як стабільність передачі даних чи швидкість завантаження потрібних сторінок. Зрозуміло, що сайт, який часто «ламається», нестабільний та хибний до «зависання», може тільки погіршити репутацію свого власника.

Та, навіть, якщо вам поталанило й ви облаштувались на потрібному місці а ваш хостинг – це справжній зразок для наслідування, за роботою сайту треба слідкувати. Інакше, ви ризикуєте пропустити глобальні збої систем віруси та інші загрози з надр «мирового павутиння», що несуть із собою неочікувані та неприємні сюрпризи. Тому контроль за роботою сайту та перевірка його на наявність вірусів, суттєво знижують ризики того, що ваш сайт буде довгий час «поза зоною доступу» для відвідування, заставляючи навіть самих вірних клієнтів шукати альтернативу, поступово «забуваючи» про вас. Згідно зі статистикою, більш ніж 40% відвідувачів сайту, залишать його, якщо завантаження сторінок перевищить термін у 4-5 секунди. Та й пошукові служби інтернету почнуть знижувати присутність сайту у видачі, що ще більше скоротить вірогідність його відвідування.

До того ж, окремі віруси, заражаючи ваш сайт, можуть почати використовувати його для розсилок забороненої інформації чи спама, або займатися крадіжками інформації про ваших гостей. Немає сенсу пояснювати, чим можуть обернутися для готелю такі інциденти.

Після того, як ви налагодили роботу сайту. Треба потурбуватися щодо його наповнення. Чим менш ваш сайт буде нагадувати статичну сторінку чи сайт архіву, бути нудним та зарозумілим чи незручним для користування, тим більше гостей відчують бажання його відвідати ще раз. Тому цікава інформація, яскраві фото ваших номерів, приміщень, звіти про події, що відбулись у житті готелю та спілкування з читачами стануть заставою того, що потрапив на сайт одного разу, людина буде бажати відвідати його знову, обираючи ваш готель.

До речі, непогано розуміти, що означає модне слово «юзабіліті» відповідно до роботи сайту. Як правило. Ним позначають зручність користування ресурсом чи гаджетом. Таке юзабіліті готельного сайту, повинно бути максимальним, маючи «два в одному» - наприклад, бути зручним для завантаження на будь-який пристрій, мати значний вибір мов спілкування, бути простим та зручним у роботі з ним.

Звичайно, деякі моменти забезпечення нормального функціювання сайту, неможливо налагодити самостійно. Та, якщо, замочок блокування у лівому кутку адресної строки, ще може підказати вам, що ваш сайт признано небезпечним та заблоковано, то як побороти нестабільний хостинг, що заважає продажам, зрозуміло, далеко, не завжди.

Саме тому, найкращим рішенням задач, що постають перед вами, може стати звернення дот професіоналів, зробивших «нормальну роботу сайтів» - своєю роботою. Наприклад, компанія OtelMS (https://www.otelms.com/ua/index.html), будучи власником готелів та розуміючи усі існуючи виклики у цьому напрямку, сьогодні ділиться успішним досвідом з іншими. Звичайно, серед послуг та продуктів компанії є й розробка готельних сайтів. Й їх просування та техпідтримка. А, система керування готелями, яку розробила OtelMS – один з найпопулярніших готельних «софтів», який використовують більш ніж 4 000 готелів по всьому світу.

То, обирайте кращих та будьте успішними.


Автор материала: Андрей Ш
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0