Разделы
Главная | Строительство | Теплий будинок. Варіанти утеплення оселі

Теплий будинок. Варіанти утеплення оселі

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Найважливішою умовою необхідною для створення і підтримки в будинку затишної обстановки – збереження всередині житлового приміщення комфортної температури. Домогтися цього реально лише методом утеплення стін, даху та фундаменту будівлі.

Безумовно, зовсім виключити втрати тепла завдання нереальне, але утеплити будову таким чином, щоб на опалення витрати зменшилися в кілька разів, абсолютно розв'язувана задача для всіх власників власних котеджів. Особливо це актуально у зв'язку зі стрімким зростанням цін енергоресурсів . Останнім часом теплоізоляційні властивості для нових будинків закладаються ще при їх проектуванні , але також існують всі можливості і для оптимізації теплотехнічних характеристик будівель вже давно експлуатуються .

Утеплення фундаменту будинку

При формуванні фундаменту і подальших для нього роботах по гідроізоляції традиційно застосовують горизонтальний вид утеплення, з укладанням термоізоляції під вимощення з опоясуванням всього будинку . Цей варіант утеплення покликаний не допустити біля стін промерзання грунту . У зв'язку з тим, що різні види будівель відрізняються за своїми характеристиками, а грунт і його властивості також неоднаковий для різної місцевості , параметри використовуваної для теплоізоляції (товщина використовуваного утеплювача і ширина вимощення) повинні розраховуватися в індивідуальному порядку.

Термоізоляція зовнішніх стін

Щоб причиною, що викликає надмірну тепловтрату не стали несучі стіни, необхідно грамотно розібратися з підбором відповідних будматеріалів. Адже для різних їх видів теплопровідність різна -. До прикладу, у таких матеріалів, як пінобетон і дерево даний параметр значно нижче, ніж для цегли А, отже, застосування стінових матеріалів з низькою теплопровідністю дозволить зменшити товщину шару утеплювача .

Для будинків, які мають дерев'яні зовнішні стіни, найчастіше задіюють плитковий тип термоізоляції -. Пінополістирол . Панелі з нього досить просто кріпляться на стіни за допомогою дюбелів і просто наклеюються ) . З ним Також формуються незнімні опалубки Застосування цього типу утеплювача допомагає запобігати конденсації вологи на стінах, виключає їх промерзання і подальшу деформацію підвальних стінок. Ізольовані пінопластом стіни обробляють за допомогою сумішей для штукатурки , сайдингу, традиційної вагонки або ж спеціального цегли декоративної форми. Така додаткова облицювання також сприяє трохи більшого утепляющему ефекту , але основне її призначення - захистити основний утеплювач від зовнішніх впливів (сонце, опади або механічні пошкодження).

Для утеплення покрівлі

Для дахи будинку та її конструкції найважливіше значення має не тільки її гідро -. І пароізоляція, але професійно реалізоване утеплення . Для похилих дахів застосовуються матеріали меншої щільності, а ось для плоских, щільність теплоізоляції повинна бути більш високою Товщина теплоізоляційного шару залежатиме Заезд от характерних особливостей конкретного горищного приміщення. У разі якщо на горищі обладнано житлове приміщення, йому потрібно досить якісно оформлена утеплення, а якщо простір нежитлове, надзвичайно серйозна ізоляція не потрібна.

Утеплення домашніх вікон і дверей на вході

Як раз саме двері з вікнами зазвичай стають основними «винуватцями» втрат тепла в будинках. Зробити їх теплими завдання непросте. Найпоширенішим методом розв'язання проблеми вважається використання товстих склопакетів для вікон , а для вхідних дверей герметизуючих прокладок. Особливу увагу при монтажі дверей слід приділити точної і безпомилкової їх установці. Адже вони постійно будуть схильні до відкривання і закривання , а найменші неточності здатні викликати появу щілин.

Для зменшення теплових втрат на вході в будинок зазвичай рекомендують робити тамбури . Виходить отакий шлюз для згладжування різниці температур зовні і всередині приміщення .

строительство домов


Автор материала: julia pavlenko
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
5.00