Разделы
Главная | Строительство | Материалы | Що потрібно знати покупцю, який хоче купити тротуарну плитку

Що потрібно знати покупцю, який хоче купити тротуарну плитку

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Тротуарна плитка - це новий вигляд вашого подвір’я. За її допомогою ви можете прикрасити вашу прибудинкову територію, вимостити красиві алейки, або зробити гарний тротуар, який зможете обкласти парковим бордюром. Ви можете купити тротуарну плитку в Хмельницькому за привабливою ціною від виробника ПП “Якимчук”.

купити тротуарну плиткуТротуарна плитка - це новий вигляд вашого подвір’я. За її допомогою ви можете прикрасити вашу прибудинкову територію, вимостити красиві алейки, або зробити гарний тротуар, який зможете обкласти парковим бордюром. Ви можете купити тротуарну плитку в Хмельницькому за привабливою ціною від виробника ПП “Якимчук”. Але, перш ніж придбати будь-які вироби із бетону, покупець повинен знати, якою має бути, наприклад, тротуарна плитка. Адже якість товарів буває різною, так само, як і ціна на них. Покупець повинен бути проінформованим про те, з яких компонентів виготовлено плитку. З цією метою, ви повинні власноруч переконатися у якості компонентів.

Для цього зверніться до виробника із проханням показати компоненти, які входять до складу тротуарної плитки. Ви ж хочете купити тротуарну плитку хорошої якості? Вірно? Тоді не упустіть цей момент, інакше, ви не зможете проконтролювати процес виготовлення, і ніколи не дізнаєтеся, що саме знаходиться у готовому виробі із бетону. Ви можете побачити результат неякісної плитки лише тоді, коли вкладете її на готову поверхню. Якщо вона виявиться не якісною, то після першої зими, зазнає значних внутрішніх руйнацій. Щоб цього не трапилось, виробник повинен використовувати тільки відповідні та якісні компоненти, хімічні добавки, тощо. Ну, і звісно ж, дотримуватися технології виготовлення фігурних елементів з бетону.

Наприклад, для виготовлення бруківки необхідно використовувати щебінь, фракції 5-10. Але, деякі виробники, знаючи, що така фракція коштує дорого, купують іншу, яка аж ніяк не підходить саме для цих виробів. Це проявляється одразу під час виготовлення плитки на вібростолі. Щебінь більшої фракції негативно впливає на якість готового виробу. Все це потрібно знати покупцю, перед тим, як купити тротуарну плитку. Також свій вплив на якість виробів чинить пісок, який також має бути відповідної якості. Наприклад, пісок із грубими гранулами призводить до розрідження готової бетонної суміші, як наслідок, у кінцевому виробі опиняється більше води, ніж це передбачено технологією виготовлення тротуарної плитки.

Ну і найбільший вплив на міцність тротуарної плитки, чинять хімічні домішки, які призначені для пришвидшення процесу твердіння бетону та покращення фізико-кліматичних властивостей плитки. Як відомо, тротуарна плитка повинна стійко переносити перепади температур від плюсових до мінусових. Особливо це актуально для України, де взимку температура може опускатися нижче 20 градусів Цельсію. Неякісна плитка не зможе перенести такі навантаження та буде розтріскуватися. Тому, плануючи купити тротуарну плитку, не забудьте поцікавитися у виробника, чи використовуються подібні компоненти у її виготовленні.

Останнє, що потрібно знати покупцю, це те, що навіть найкращої якості тротуарна плитка та бордюри (які також варто придбати разом із плиткою) не можуть служити довго, якщо майстер по укладанню плитки допустить ряд помилок, які призведуть до невидимого на перший погляд, руйнування готових виробів. Тому, варто знайти дійсно хорошу людину, яка має певний досвід із виконання цієї, на перший погляд, легкої процедури. Ми радимо вам придбати якісну тротуарну плитку від виробника ПП. “Якимчук”. Ми впевнені, що ви будете задоволені якістю продукції, яка служитиме вам вірою і правдою десятки років.


Автор материала: kursolka
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0