Разделы
Главная | Строительство | Материалы | 5 ПРИЧИН КУПИТИ МІДНУ КРОВЛЮ

5 ПРИЧИН КУПИТИ МІДНУ КРОВЛЮ

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

5 причин - чому варто придбати саме мідну покрівлю для свого даху.

Чому мідна покрівля користується великим попитом? Її рекомендують кваліфіковані майстри, про неї відмінно відгукуються споживачі? Якщо Ви підбираєте матеріал для покрівлі Вашої оселі, варто звернути увагу саме на цей благородний метал.

Переваг у нього багато. Дах з міді міцна, довговічна, шикарно виглядає. Це робить її відмінним вибором для тих, хто може дозволити собі елітну покрівлю.

Головні особливості даного матеріалу:

  • довговічність;
  • водонепроникність;
  • Екологічно чистий матеріал;
  • теплопровідність;
  • Пластичність.

Про довговічнысть міді знають всі. Така покрівля прослужить не одному поколінню. Коли мідь окислюється, вона покривається особливою плівкою - патиною. Ця плівка має властивість захищати метал від корозії.

При правильному монтажі, вона захистить Вас від протікання. З монтажними роботами відмінно впораються наші кваліфіковані майстри. Захист від води одна з переваг мідної крівлі.

Дуже важливо, що мідь є екологічно чистою. Вона не тільки не містить шкідливі речовини для людини і всього живого, але і може стримувати патогенну флору.

Властивості міді, як матеріалу для даху

Чи не маловажно, що мідь має властивості теплопровідності. Це йде на користь господарям будинку. Їй не страшні перепади температури. Деформація їй не загрожує навіть при високих температурах повітря.

Мідь відрізняється хорошою пластичністю. Хороший майстер зможе надати їй різні форми. Відмінна можливість обшивати даху будь-якої конфігурації. Проблемні місця для інших матеріалів можливо покрити міддю.

Мідна покрівля - елітний матеріал. Дивлячись на такий дах, можна сказати про заможність і вишуканий смак господаря. З роками цей матеріал стає набагато привабливішою, набуваючи різні відтінки. Для тих, хто хоче відразу отримати бажаний колір, можуть звернутися до майстрів - хімікам. Вони можуть прискорити процес окислення.

Таке покриття коштує дорожче, ніж інші матеріали, але згодом він окупається. Вам абсолютно не потрібно протягом усього експлуатації робити ремонтні роботи, також економите на постійній амортизації.

Якщо Ви до сих пір сумніваєтеся який матеріал для даху вибрати, то читайте поради щодо вибору покрівлі. Але повернемося саме до міді. Замовити таку покрівлю сьогодні досить просто, але варто віддавати перевагу відомим виробникам. Компаніям, які протягом багатьох років працюють на цьому ринку і дорожать своєю репутацією. Golden Copper пропонує якісні покрівельні матеріали з країн Європи.

Мідна покрівля - це правильний і виважений вибір!Автор материала: Golden Copper
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0