Разделы
Главная | Строительство | Материалы | Встановивши нові вікна ПВХ або пластикові двері

Встановивши нові вікна ПВХ або пластикові двері

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Встановивши нові вікна ПВХ або пластикові двері, Ви практично повністю змінили весь мікроклімат своєї квартири, теплообмін і вентиляцію. І ставитися до нових вікон і дверей стоїть по-новому. Щоб пластикові вироби служили вам якомога довше, на самому початку експлуатації дати їм притертися. Адже распашное вікно ПВХ або двері - досить складний елемент, в конструкції якого можна при уважному розгляді знайти купу дрібних рухомих деталей. Ось через них спочатку пластикове вікно або двері закривається досить туго. Не варто переживати і лаяти монтажників - з часом все деталі притруться один до одного і все буде ok!

Встановивши нові вікна ПВХ або пластикові двері, Ви практично повністю змінили весь мікроклімат своєї квартири, теплообмін і вентиляцію. І ставитися до нових вікон і дверей стоїть по-новому.

 

Щоб пластикові вироби служили вам якомога довше, на самому початку експлуатації дати їм притертися. Адже распашное вікно ПВХ або двері - досить складний елемент, в конструкції якого можна при уважному розгляді знайти купу дрібних рухомих деталей. Ось через них спочатку пластикове вікно або двері закривається досить туго. Не варто переживати і лаяти монтажників - з часом все деталі притруться один до одного і все буде ok!

 

Постарайтеся захистити рухливу фурнітуру вікон і дверей ПВХ від попадання всередину абразивних частинок, як то: пісок, розчин будівельний, крейда і т. Д .. Приблизно один-два рази на рік рухливі деталі механізмів пластикові вікна або двері ПВХ необхідно змащувати простим веретен маслом (але в жодним разі не соняшниковою !!!), а гумовий ущільнювач протирати сухою ганчіркою і змащувати силіконовим маслом.

 

Мити вікна ПВХ і пластикові двері дозволено тільки звичайними мийними засобами, призначеними для миття простих вікон і стекол. Не варто натирати профіль ПВХ засобами з абразивними складовими - рама віконець втратить блиск і красу. І відмовтеся від усіляких розчинників - ними взагалі можна розплавити профіль ПВХ.


Автор материала: Анастасия Торопова
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0