Разделы
Главная | Товары и услуги | Заказати плитку тротуарну: співвідношення ціна – якість

Заказати плитку тротуарну: співвідношення ціна – якість

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Якщо ви бажаєте зробити красивим подвір’я, або облаштувати грані алейки, тоді вам знадобиться тротуарна плитка. Заказати плитку тротуарну можна у приватних підприємців, які займаються виготовленням тротуарної плитки на замовлення. Сьогодні у Хмельницькому існує десяток підприємств, які виготовляють фігурні елементи з бетону.

Заказати плитку тротуарнуЯкщо ви бажаєте зробити красивим подвір’я, або облаштувати грані алейки, тоді вам знадобиться тротуарна плитка. Заказати плитку тротуарну можна у приватних підприємців, які займаються виготовленням тротуарної плитки на замовлення. Сьогодні у Хмельницькому існує десяток підприємств, які виготовляють фігурні елементи з бетону. Ми рекомендуємо вам організувати співпрацю із ПП “Якимчук”, який виготовляє тротуарну плитку, бруківку, бордюри та інші вироби із бетону, вже протягом десяти років.

На ринку аналогічних виробів сьогодні можна зустріти різноманітні ціни, які, перш за все, формуються у залежності від компонентів, які використовують під час виготовлення фігурних елементів мощення. Станом на кінець квітня 2016 року, якщо зараз заказати плитку тротуарну, то її можна придбати за ціною, що становить 106 гривень за квадратний метр. Також, якщо клієнт побажає відстрочити придбання плитки на певний період, то за згодою із виробником, ціну на плитку можна зафіксувати, за умови сплати авансового внеску, що сягатиме половини вартості від замовлення.

Такий підхід дасть змогу клієнту не переплачувати зайві кошти, внаслідок коливання курсу валют, адже усі компоненти, які необхідні для виготовлення тротуарної плитки, продають у відповідності до курсу валют, на день їх придбання. Звісно, що у Хмельницькому можна зустріти цінові пропозиції, які значно вищі за вказану у цій статті, тому вам приймати рішення, з ким організовувати співпрацю. Звісно, щоб заказати плитку тротуарну, необхідно подзвонити по контактному номеру телефону, який може бути вказаний на сайті компанії-виробника. Наприклад, ПП “Якимчук” працює у робочі дні та приймає замовлення на виконання плитки також і у вихідні дні.

Звісно, що звичайній людині буде складно “на око” визначити чи якісну плитку вона планує придбати. Але деякі ознаки зовнішнього вигляду, можуть вказувати на якість плитки або навпаки. Наприклад, у якісної тротуарної плитки зовнішня поверхня має бути однотонною і не містити будь-яких домішок, тріщин, сколів, помутнінь і т.п.. Перш, ніж заказати плитку тротуарну, ретельно огляньте зразок, який вам покажуть. Ви можете для себе зробити певний висновок. А також, варто оглянути і тильну сторону плитки, інколи, неякісна продукція на тильній стороні може містити сторонні домішки, або ж мати тріщини, що явно вказуватимуть на те, що такий виріб довго не прослужить.

Ще одним джерелом для інформації щодо якості готової тротуарної плитки, можуть служити компоненти, з яких вона виготовляється. Ви на власні очі на виробництві можете побачити сировину та оцінити її стан. Наприклад, у піску не повинно бути глини, шматки якої, у разі її наявності, повинні лежати прямо під купою. Щебінь повинен бути відповідної фракції (інколи, виробники використовують будь-який, аби він був найдешевшим). Для виготовлення плитки найчастіше використовують щебінь фракцією 5-10.

Також, окремі виробники можуть додавати у плитку відсів (це сторонній продукт під час видобутку щебеню). Звісно, що кардинального впливу він не чинитиме на якість плитки, але ж його використання повинно значно здешевити вартість готової плитки. Проте, швидше за все, виробники це не враховують, і покупець платить як за щебінь відповідної фракції. Звісно, що із щебеня плитка виходить міцнішою, ніж із “муки”, яка виникає при його дроблені на кар’єрі. Врахуйте ці особливості, якщо побажаєте заказати плитку тротуарну, і ви зможете придбати тільки якісний продукт.


Автор материала: kursolka
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0