Разделы
Главная | Товары и услуги | Советы | Як вибрати чоловічу сумку через плече

Як вибрати чоловічу сумку через плече

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Чоловічі сумки на плече. Якими вони бувають? В чому різниця? Поговоримо про це.

 

Рідкісна чоловіча сумка має стільки імен, скільки отримала легендарна наплічна сумка. А все тому, що це найвідоміша чоловіча сумка. За своїм облаштування, функціоналом і зовнішнім виглядом наплічні сумки можна розділити на кілька підвидів.Мужская кожаная сумка через плечо с накидным клапаном

Сумка планшет. Це сумка, відмінною рисою якої є накидний клапан. Цей клапан може фіксуватися магнітом, кнопкою, замком, ремінцем. Сумка планшет може служити робочим варіантом, тобто сумкою для роботи. У нього легко поміщається щоденник, портмоне, документи, компактна парасолька, ручки, блокноти і т.д.

Дуже зручна така сумка як міський варіант, коли потрібно часто користуватися тролейбусами, трамваями, метро та іншим громадським транспортом. По-перше, ваші речі захищені від дощу і злодіїв накидним клапаном. По-друге, її можна розташувати перед собою в натовпі. По-третє, ваші руки вільні для маніпуляцій з квитками, проїзними, пластиковими картками, портмоне і т.д.

Наплічна сумка на блискавці. Такий варіант чоловічої сумки через плече підійде тим людям, хто частенько дістає і кладе речі в сумку. Накидний клапан в такому випадку створює деяку незручність, особливо клапан на ремінці. Набагато простіше, звичайно ж, відкрити блискавку. Але в цьому випадку особливу важливу роль відіграє фурнітура, тобто якість блискавки.

Чоловіча наплічна сумка рюкзак. Це невелика сумка месенджер з хитрою конструкцією ременя, завдяки чому її можна носити і як рюкзак, і як кенгуру. На відміну від рюкзака - ця сумочка носиться на одному плечі або на грудях. Оснащена сумка, як правило, одним основним відділенням і додатковими кишенями.

Наплічна сумка для документів і ноутбука. Це чоловіча шкіряна сумка через плече розміром А4 спеціально для зберігання і перенесення документів. Як правило, така сумка має маленьку ручку для ручного перенесення, але обов'язкова відмітна властивість такої сумки - ремінь через плече і досить жорстка конструкція (для виключення залома документів). Крім того, абсолютна більшість сучасних сумок такого типу мають спеціальну кишеню для ноутбука, головне не прорахуватися з його розміром. Якщо, скажімо, ваш комп'ютер має розміри 30см х 40см, то сумка повинна бути мінімум 32 х 42. Запас цей потрібен тому, що кишеня для ноутбука не прилягає впритул до стінок сумки, щоб уникнути пошкодження техніки при ударах.

Подивитися і вибрати собі чоловічу шкіряну сумку через плече ви можете в інтернет магазині шкіряних сумок Bags.shop-in.top. До речі, хороша новина для любителів тварин: в цьому ж магазині є чоловічі сумки на плече з еко-шкіри. Зовні  як шкіра, але дешевше і тварини цілі.

 

 


Автор материала: Олег
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
5.00