Разделы
Главная | Товары и услуги | Все для офиса | Знайомимось з 3D проекторами.

Знайомимось з 3D проекторами.

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

У сучасному світі досить швидко набирають популярність фільми та гри у форматі 3D. Звичайно, конкуренція вимагає від виробників проекційної техніки йти у ногу з часом. Зараз для того, щоб насолодитись переглядом улюбленого фільму у 3D форматі зовсім не необхідно йти на сеанс до кінотеатру, можливо до слова пірнути у світ справжнього кіно прямо в себе у вітальні.

3D проектори для домашнього кінотеатру, що передають зображення у Full НD форматі – це відмінний вибір для шанувальників справжнього якісного кіно! Сучасний ринок проекційної техніки пропоную широкий спектр 3D проекторів найгрізніших виробників у найширших цінових категоріях.

 

Між головними перевагами 3D проекторів можемо зазначити:

  • Ефект занурення у віртуальний 3D світ
  • Висока яскравість завдяки підвищеній потужності проекційної лампи
  • 3D проектор не набагато дорожчий  2D проектора зі східними характеристиками, але при тому пропонує незамінні функції
  • Наявність моделей у різних цінових категоріях– варіанти як для особистого використання – перегляду улюблених фільмів у вітальні, або проходження ігор,  але і для показу фільмів у професійних кінотеатрах.
  • Наприклад, один із найдоступніших по ціні – це проектор фірми Epson моделі  EH-TW6000, що, не дивлячись на свою відносно низьку ціну, має вражаючу яскравість, що дозволяє його використання навіть у не зовсім затемненому приміщенні.
  • Можливість перегляду телепрограм як у 2D, так і у  3D форматі
  • Висока HD якість.

З придбанням проектора у комплекті постачається принаймні одна пара окулярів для перегляду формату 3D. Додаткові аксесуари зазвичай також доступні по ціні.

Що стосується витратних матеріалів, а саме – проекційної лампи для 3D проектора, то необхідно звернути увагу на те, що у зв'язку з необхідністю точної передачі зображення й підвищеної яскравості самого проектора, дуже рекомендується при заміні використовувати лише найякісніші варіанти оригінальний ламповий модуль або оригінальну колбу. Хоча це і можна вважати дорогим задоволення, але в сучасних проекторах зазвичай знаходиться лампа з підвищеним ресурсом, що дозволяється істотно скоротити витрати. Окрім необхідності заміни проекційної лампи по 3-5 тис. годинах та необхідності регулярного очищення фільтрів. Стосовно інших витрат, проектор, якщо він знаходиться в добре провітрюваному поміщені, не перегрівається та на нього не потрапляють небажані матеріали, досить невибагливий в обслуговуванні  та дуже рідко трапляється, що якісь його запчастини виходять зі строю.

 

Сподіваємося, що дана стаття надала Вам нову, цікаву і корисну інформацію о новинці на ринку проекційної техніки –  3D проекторі.


Автор материала: Валерия Янченко
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0