Разделы
Главная | Товары и услуги | Все для офиса | Огляд професійних проекторів. Частина 2

Огляд професійних проекторів. Частина 2

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Це друга частина огляду професійних проекторів, представлених на сучасному ринку презентаційної техніки. У першій частині були розібрані основні характеристики професійних проекторів, вказані деякі їх переваги й певні недоліки (такі, наприклад, як перегрів з причини черезмірної потужності лампи). У цій другій частині ми розглянемо деякі моделі виробників проекційного устаткування.

Основними виробникам професійної проекційної техніки є Christie, Barco, Nec, Panasonic і деякі інші. Незважаючи на відносно високі ціни, професійні проектори є досить популярними й бажаними на сучасному ринку оскільки дозволяють розширити творчі можливості й створювати такі інсталяції, які перевершать усі ваші сподівання.

BENQ PX9210 

BenQ PX9210 проектор

Одним з доступніших за ціною проекторів є DLP проектор компанії BENQ моделі PХ9210. Його можна назвати найекономічнішим між розібраними у цій статті, оскільки його ціна складає близько трьох тисяч євро, яка, порівняно з іншими, є досить низькою.. Крім того, вартість проекційної лампи при необхідності її заміни є істотно нижчою. Проектор використовує лише одну дугову лампу, яка досягає світлової яскравості в 5,5 тисяч ANSI люмен. Крім того, термін служби цієї лампи складає від 1,5 те 2 тисяч годин (залежно від використовуваного режиму та умов експлуатації). Цей проектор є порівняно легким (його вага складає лише 8,5 кг) та малогабаритним (43,1 x 32,1 x 16,7 см). Рівень шуму проектора - 39 дБ. Останніми цікавими функціями проектора є, наприклад: вертикальна корекція трапеції, налаштування лінз по вертикалі й горизонталі.

Panasonic PT-EX16KE

Проектор Panasonic PT-EX16KE

Проектор середньої цінової категорії в лінійці «професіоналів» заступує в нашому огляді модель Panasonic PT-EX16KE. Ціна проекторів цього класу складає у середньому два-три десятки тисяч доларів та їх характеристики на ряд перевищують своїх попередників, хоча й їх не можна назвати найдорожчими. Проектор використовує трехчипову DLP технологію.  Чотири потужні лампи, по 380 Ватів кожна, створюють повноцінний світловий потік у 16000 люмен. Як було зазначено в першій частині статті, великою перевагою є можливість використання проектора в економічному режимі в разі виходу зі строю однієї з проекційних ламп, без необхідності припинення його роботи. Термін експлуатації цих лампочох - близько 2000 год. (Економічний режим: 3000 год.). Серед додаткових опцій запропоновані, наприклад, наявність змінних об'єктивів й панелей з роз'ємами.

Barco HDQ-2K40

Barco HDQ-2K40 проектор

В серії дорогих професійних проекторів своє гідне місце сучасного лідера по яскравості займає проектор відомої марки Barco, модель HDQ-2K40 – це один з найдорожчих у світі проекторів, що використовують спеціальні, дуже часто державні або міжнародні установи й корпорації, наприклад, для оформлення сцен, міжнародних конкурсів, ігр або фестивалей. Неймовірна потужність лампи та контраст проектора забезпечує чіткість навіть найменших деталей на будь-якій проекційній відстані.

Проектор використовує трехчипну DLP технологію, яка є найдосконалішою у наш час.  Тут, звичайно ж, використана надпотужна ксенонова лампа, ціна заміни якої перевищує вартість багатьох професійних проекторів. Але й строк служби такої лампи перевищує один-два десяткі годин. У таких проекторах зазвичай присутні усі сучасні доповнення й технології, а також наявний 3Д режим. Зрозуміло, що проектор дуже великий за розмірами (стандартні габарити 102,5 х 132 х 90 см), а його вага перевищує 210 кг, тому переміщення такого проектора є досить важким завданням й вимагає спеціального обладнання. Ціна проектора Barco HDQ-2K40 перевищує десятки тисяч доларів.

Сподіваємося, що стаття вас зацікавила та була для вас корисною.

З повагою,

Команда Proektory-Lampy.com.ua 

 

 


Автор материала: Валерия Янченко
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0