Разделы
Главная | Увлечения | Фото и видеосьемка | Установка і монтаж систем відеоспостереження

Установка і монтаж систем відеоспостереження

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Дуже часто установка прихованих камер відеоспостереження та системи сигналізації переростає у побудову цілої системи контролю доступу на підприємстві або на території житлового комплексу. Це може бути як проста карткова система (забезпечує доступ тільки за спеціальними електронними картками), так і сучасна біометрична система контролю доступу

 

Установка і монтаж систем відеоспостереження. 

Установка систем видеонаблюдения в Киеве.

Монтаж відеоспостереження та сигналізацій проводиться в кілька етапів, протягом яких обслуговуюча компанія проводить підготовчі роботи, становить точну схему системи і визначає повний набір необхідного обладнання. Застосування того чи іншого обладнання для спостереження залежить від вимог замовника, кількості пунктів спостереження, фінансових можливостей компанії і ряду інших умов. Саме тому встановлення відеоспостереження в Москві та інших містах нашої країни носить індивідуальний характер. Незважаючи на це, всі системи відеоспостереження для будь-яких об'єктів мають кілька основних складових.

На сьогоднішній день установка систем відеоспостереження становить інтерес не тільки для підприємств і організацій, а й для власників приватних будинків або квартир. У сучасних системах можливе здійснення управління через мережу Інтернет або внутрішню мережу підприємства. Монтаж відеоспостереження дозволяє вести постійний контроль над будь-якою кількістю приміщень, виводячи на один екран зображення з декількох камер, а також отримувати короткі і докладні звіти електронною поштою або через текстові повідомлення на мобільний телефон.

Жодна встановлення відеоспостереження не обходиться без монтажу обладнання для передачі і запису відеоінформації. При цьому перед установкою клієнт повинен підібрати відповідні йому за параметрами відеокамери (чутливість, чіткість зображення, кольоровість і пр.). Також потрібно враховувати стійкість обладнання системи до зовнішніх впливів. При необхідності забезпечення максимальної безпеки можлива установка камер відеоспостереження з підсвічуванням інфрачервоним випромінюванням або трансфокацією.

Крім того монтаж відеоспостереження та встановлення системи безпеки вимагає наявності хорошого устаткування для запису і зберігання інформації.

Встановлення камер прихованого відеоспостереження та сигналізації

Дуже часто клієнтів цікавить саме установка прихованого відеоспостереження, яке дозволить забезпечити максимально надійний захист і розширить можливості контролю. Відеокамери для таких систем величиною не більше сірникової головки, а монтаж відеоспостереження та охоронної сигналізації здійснюється при прихованому монтажі всієї проводки. Такі камери часто застосовуються для стеження за працівниками фірми в службовий час, а можуть також використовуватися в домашніх умовах для перевірки чесності обслуговуючого персоналу.

Сфери застосування систем прихованого відеоспостереження дуже великі. Найчастіше його використовуються для стеження за станом території, для контролю діяльності персоналу підприємства, а також для забезпечення збереження матеріальних цінностей на підприємстві або у власному будинку.

Установка систем видеонаблюдения в Киеве.

 


Автор материала: Александр Шпетный
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0