Разделы
Главная | Увлечения | Сад, дача, огород | Теплиця з полікарбонату на присадибній ділянці

Теплиця з полікарбонату на присадибній ділянці

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Як вибрати теплицю, який розмір і з якого матеріалу? Для того що б забезпечити сім'ю з 4-5 чоловік свіжими овочами та зеленню досить теплиці розміром 3 на 6 метрів. Найбільш поширеними укривними матеріалами для теплиць є: плівка або стільниковий полікарбонат. Перевага плівкових теплиць - це звичайно ж їх ціна. Теплиця, перекрита стільниковим полікарбонатом буде коштувати дорожче, але вона має ряд переваг: Термін служби стільникового полікарбонату не менше 10 років.

Теплиця з полікарбонату на присадибній ділянці

Сьогодні ми стикаємося з проблемою відсутності екологічно чистих продуктів, це пов'язано з масштабним застосуванням різних добрив та стимуляторів росту для рослин, які згубно впливають на наш організм. Також на території нашої держави відсутня адекватний контроль якості продуктів харчування, тому, то наскільки якісну їжу вживати залежить від кожного з нас.

Для чого потрібна теплиця?

Якщо у вас є земельна ділянка, і ви хочете їсти помідор, який пахне помідором, огірок, який пахне огірком, то незамінним помічником в цій справі буде теплиця. Використовуючи теплицю ви можете контролювати температурний режим (при температурі нижче 16 ° С зростання більшості овочевих культур сповільнюється), вологість грунту і довжину світлового дня, все це сприятливо позначиться на врожайності і ваші труди будуть мати вагомий результат. Використовуючи теплицю, можна вирощувати культури, починаючи з березня і по листопад місяць включно, не застосовуючи додаткове опалення.

Як вибрати теплицю, який розмір і з якого матеріалу?

Для того що б забезпечити сім'ю з 4-5 чоловік свіжими овочами та зеленню досить теплиці розміром 3 на 6 метрів. Найбільш поширеними укривними матеріалами для теплиць є: плівка або стільниковий полікарбонат. Перевага плівкових теплиць - це звичайно ж їх ціна. Теплиця, перекрита стільниковим полікарбонатом буде коштувати дорожче, але вона має ряд переваг:

Термін служби стільникового полікарбонату не менше 10 років.

Теплиці з полікарбонату не потрібно демонтувати на зимовий період.

Теплиці з полікарбонату відрізняються більш високою теплоізоляцією, порівняно зі склом або плівкою, і її експлуатація цілий рік найбільш економічно виправдана.

Найбільш популярні - це арочні теплиці з полікарбонату, довжина листа стільникового полікарбонату дозволяє монтувати його на теплиці різних розмірів, без поперечного з'єднання листів. Наприклад, теплиця розміром 3 на 6 метрів, перекривається чотирма листами стільникового полікарбонату (стандартний розмір листа 2.1 на 6 метрів)


Автор материала: Андрей Андрей
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0