Разделы
Главная | Закон и право | Кампанія декларування майнового стану та доходів, отриманих громадянами у 2014 році

Кампанія декларування майнового стану та доходів, отриманих громадянами у 2014 році

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

До 1 травня 2015 року проходить кампанія декларування майнового стану та доходів, отриманих громадянами у 2014 році.

Громадяни зобов'язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкової декларації), якщо протягом 2014 року, отримували:

- Доходи, з яких при нарахуванні чи виплаті податок не утримувався;

- Доходи від особи, яка не є податковим агентом (у тому числі від здачі в оренду власного рухомого або нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам і т.д.);

- Нецільову благодійну допомогу, якщо її загальна сума в 2014 році перевищувала 1710 грн.;

- Доходи від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами за 2014 рік, перевищила 146 160 гривень;

- Спадщина (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;

- Доходи від продажу інвестиційних активів, якщо їх вартість в 2014 році перевищує 1710 грн.;

- Іноземні доходи.

Також фізичні особи - платники податку зобов'язані подати річну податкову декларацію про доходи за 2014 рік, якщо отримували окремі види оподатковуваних доходів, які не підлягають оподаткуванню при їх нарахуванні чи виплаті, але не звільнені від оподаткування. У такому випадку платник зобов'язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну декларацію з цього податку.

За неповнолітніх осіб або осіб, визнаних судом недієздатними, декларацію подають їхні батьки (опікуни, піклувальники). Річна податкова декларація подається до територіального органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина.

Студентам нагадуємо, що подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2015 році платники податку на доходи фізичних осіб, що бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати протягом усього року. Разом з декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки.

ДПІ у Красногвардійському районі м.Дніпропетровська

 


Автор материала: Alyona Petrenko
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0