Разделы
Главная | Закон и право | Скандал в Києві: розважальний клуб «ATLAS» становить загрозу життю киян та гостей столиці

Скандал в Києві: розважальний клуб «ATLAS» становить загрозу життю киян та гостей столиці

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

Популярний концертний майданчик столиці «ATLAS» може бути закрито. Арт-клуб становить загрозу життю киян та гостей столиці. Поінформовані джерела повідомляють про перелік виявлених правопорушень (зокрема, наркотичних речовин) в арт-центрі.

 

Популярний концертний майданчик столиці «ATLAS» може бути закрито. Арт-клуб становить загрозу життю киян та гостей столиці. Поінформовані джерела повідомляють про перелік виявлених правопорушень (зокрема, наркотичних речовин) в арт-центрі.

Засновник «ATLAS» Дмитро Сидоренко, як відомо, особисто бере участь в підготовці гучних техно і хаус вечірок. На жаль, молодіжні клуби столиці вражені наркотиками і психотропами, і про поширення зазвичай прекрасно інформовані власники клубів. За інформацією з кола, близького до власника «ATLAS» Дмитра Сидоренка, він намагається зам'яти скандал. Але чи вдасться йому уникнути відповідальності?

В пресі вже з'явилися офіційні дані щодо виявлених у арт-клубі правопорушень.

 

В Єдиному державному реєстрі судових рішень даний клуб фігурує 7 (!) разів. Перевірки, які вже проводилися в розважальному закладі, зафіксували 42 (!) порушення щодо додержання (виконання) вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту, контролю за діяльністю аварійно-рятувальних служб.

Правоохоронними органами було встановлено порушення вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у клубі «ATLAS», що створює загрозу життю та здоров’ю людей.

Нагадаємо, це не перший подібний випадок в українській столиці, який привертав увагу вітчизняних і зарубіжних ЗМІ. Питання легкості придбання наркотиків в європейській столиці повинне перебувати під постійним пильним контролем правоохоронних органів, з тим, щоб українська молодь була здоровою і захищеною від подібних можливостей аморального способу життя. 

 

Звертаємо увагу столичної влади на кричущі порушення, які негативним чином відбиваються на здоровому способі життя української молоді. Це - неприпустимо та безвідповідально, коли у столиці України Києві продовжують безкарно  діяти такі осередки правопорушень та збуту наркотичних речовин. 

 


Автор материала: Sviatoslav Yasko
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0