Разделы
Главная | Закон и право | Налоговое право | 22 березня 2018 рік ДПІ у Чечелівському районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує:

22 березня 2018 рік ДПІ у Чечелівському районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує:

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

ДПІ у Чечелівському районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області: До уваги платників Дніпропетровської області

 

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє про заплановане проведення зустрічі представників комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики з бізнес - спільнотою стосовно обговорення проекту Закону України №8157 "Про Національне бюро фінансової безпеки України".

На зустрічі обговорюватимуться ключові положення законопроекту щодо створення Національного бюро фінансової безпеки України, як єдиного органу, метою діяльності якого буде протидія злочинам у бюджетній сфері шляхом виявлення системних негативних явищ та процесів в економіці, розкриття механізмів їх виникнення та функціонування тощо.

Захід відбудеться 26 березня 2018 року об 11 год. 00 хв. за адресою:         м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17А, зал засідань.

 

 

У Дніпропетровської області за два місяці 2018 року 153 громадянина скористалися сервісом ДФС України «Пульс»

Протягом січня – лютого поточного року на антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс» надійшло 153 звернення від мешканців Дніпропетровщини, що на 150 звернень більше, ніж за два перших місяці 2017 року.

Всі звернення оперативно розглянуті у встановлений термін та вирішені по суті.

Найактуальніша тема, яка хвилювала платників області – звітність та реєстрація накладних. З цього приводу на сервіс ДФС України «Пульс» надійшло 102 звернення, або 66,7% від загальної кількості звернень по Дніпропетровській області.

Крім того, платники дзвонили на сервіс «Пульс» з приводу організації роботи органів ГУ ДФС області (33 звернення), роботи ЦОПів регіону (7 звернень) тощо.

Нагадаємо, номер телефону сервісу ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»). Лінія працює цілодобово.

Відомі спортсмени Дніпропетровщини долучилися до цьогорічної кампанії декларування

З 01 січня п.р. в Україні стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року. Відомі спортсмени Дніпропетровщини залучаються до цьогорічної деклараційної кампанії.

Так, 15 березня 2018 року з метою отримання електронного цифрового ключа до ДПІ у Шевченківському районі м. Дніпра завітали гравці баскетбольного клубу «Дніпро», який є дворазовим володарем Кубку України по баскетболу серед чоловічих команд, а саме: майстер спорту міжнародного класу по баскетболу, бронзовий призер чемпіонату Європи по баскетболу "три на три" – Максим Закурдаєв та майстер спорту по баскетболу – Микола Вільховецький.

«Зайняття спортом займає дуже багато часу. Це великий плюс, що є така річ, як надання податкової звітності в електронному вигляді. З електронним цифровим підписом є можливість надати декларацію з будь-якого куточка земної кулі. Цей спосіб надання звітності особливо підходить таким активним людям, як ми, які постійно знаходяться на змаганнях» - зазначив Максим Закурдаєв.

Отримавши електронний цифровий підпис гравці БК «Дніпро» висловили свою громадянську позицію щодо щорічного декларування майнового стану та доходів, та зазначили, що кожна людина повинна розуміти важливість такої справи, адже декларування - конституційний обов’язок кожного громадянина.

«Я вважаю, що потрібно дуже відповідально ставитися до своїх конституційних обов’язків. Тому, що від своєчасної сплати податків та зборів до бюджету залежить добробут усієї країни та наше з вами майбутнє. Якщо ми хочемо бачити позитивні зміни у суспільстві та в країні – потрібно починати з себе» - сказав Микола Вільховецький.

Наприкінці зустрічі податківці побажали спортсменам нових досягнень та перемог.

ПН/РК реєструватимуться (або ні) в ЄРПН з 22.03.2018 р.

"Новації, які запропоновані ДФС для реалізації в системі блокування податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК), в десятки разів зменшать кількість зупинених документів". Про це повідомив директор Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем Микола Чмерук під час засідання Громадської ради при ДФС. 

Він зазначив, що запропонований ДФС підхід до побудови нової системи блокування ПН значно відрізняється від тієї моделі, яка працювала минулого року. Так, раніше податкова накладна проходила два етапи, перший з яких був «відсікаючий», коли ПН відповідала критеріям та реєструвалася. Якщо накладна не проходила цей етап, вона перевірялась на «пересорт» (проведення сумнівних операцій, за результатами яких може бути сформований фіктивний податковий кредит). 

Нова система аналізу ПН/РК має чотири етапи: відсікаючий;контроль наявності ознак ризиковості платника податку;моніторинг відповідності показникам, яким визначається позитивна податкова історія платника;перевірка ризиковості здійснення операцій, тобто контроль наявного «пересорту». «Ми вважаємо, що ця конструкція буде суттєво зменшувати кількість податкових накладних, які будуть зупинятися. Вже проведені попередні розрахунки та тестування роботи даної системи, які підтвердили, що кількість податкових накладних, які були зупинені у минулому році, при застосуванні критеріїв нової системи зменшиться в десятки разів», - підкреслив Микола Чмерук. 1 етап. Так, до «відсікаючих» ознак, за якими податкова накладна не буде проходити перевірку на критерії ризиковості платника чи ризиковості операцій, віднесені: операції з постачання товарів (послуг) кінцевому споживачу та/або які звільнені від оподаткування; обсяг постачання менше 500 тис.грн. та якщо керівник є директором менше ніж у 3-х платників ПДВ; податкове навантаження більше 3%. 

2 етап. ПН перевіряється, чи виписана вона платником податків, який визначений як ризиковий. «Критерії ризикового платника податків ми намагалися виписати так, щоб вони однозначно вказували на платника, який займається «пересортом». Власне, це – платник податків, зареєстрований на викрадені, втрачені документи, зареєстровані на підставних осіб тощо», - зазначив Микола Чмерук. 

3 етап. Якщо платник податків не внесений до переліку ризикових платників, він перевіряється на наявність позитивної історії. Показники, за якими визначається позитивна податкова історія, за словами посадовця, виписані достатньо широко, завдяки чому кількість податкових накладних, яка не буде зупинятися у зв’язку з впровадженням нової системи значно збільшиться.

Серед таких показників, зокрема, загальна сума сплати ЄСВ та податків і зборів становить більше 5 млн грн, наявність власних (орендованих) земельних ділянок понад 200 га або орендованих земельних ділянок комунальної та/або державної власності площею не менше 0,5 га, торгівля однаковими товарами. 

4 етап. І лише у разі невідповідності всім вищезазначеним критеріям буде робитися перевірка ризиковості  здійснення операції. 

Окремо Микола Чмерук розповів про запровадження дворівневої системи прийняття рішень: «Якщо у минулому році рішення приймалися лише комісією центрального апарату, то сьогодні в регіонах вже створені комісії, які будуть приймати рішення щодо заблокованих накладних. Центральний апарат буде мати можливість переглядати рішення регіональних податкових органів лише по тих платниках, обсяг операцій за якими перевищує 30 млн грн, але знову ж таки всі рішення будуть формуватися в регіонах»

Таблиці платників податків також будуть прийматися регіональними органами.  

Тобто, якщо не буде прийнято рішення за заблокованими ПН протягом п’яти днів, то їх мають реєструватися автоматично.

Член фермерського господарства має право на податкову соціальну пільгу на підставі пп. 169.1.2 ПКУ за умови, якщо він отримує зарплату, яка у формі №1ДФ відображається за "101" ознакою доходу

Член фермерського господарства має право на ПСП за умови, якщо він отримує саме заробітну плату, перебуваючи у трудових відносинах з фермерським господарством. У формі №1ДФ нарахована зарплата відображається за ознакою доходу «101».
П
орядок визнання доходу членів фермерського господарства на підставі Методичних рекомендацій з організації та ведення бухгалтерського обліку в селянських (фермерських) господарствах, затверджених наказом Мінагропрому від 02.07.2001 р. №189, Чечелівська ДПІ інформує:По-перше, одержаний господарством дохід визначається за видами діяльності та в цілому по господарству.По-друге, він зменшується на суму витрат за рахунок прибутку. Визначений дохід розподіляється між членами господарства пропорційно трудовому внеску кожного з них і використовується для визначення заробітку, утримань і відрахувань на соціальні заходи згідно з чинним законодавством.По-третє, цей дохід відображається податковим агентом у податковому розрахунку за ф. №1ДФ за  ознакою доходу «127».Нагадаємо, що за пп. 169.1.2 ПКУ ПСП незалежно від її виду має застосовуватися тільки до зарплати. Тому до розподіленого прибутку ПСП не може застосовуватися.Але відповідно до ст. 27 Закону № 973 трудові відносини у фермерському господарстві базуються на основі праці його членів. У разі виробничої потреби фермерське господарство має право залучати до роботи в ньому інших громадян за трудовим договором та виплачувати їм заробітну плату.

Пасажирський автотранспорт стане доступнішим для осіб з інвалідністю. 17 березня 2018 року набрали чинності зміни до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту

Постанова набрала чинності 17 березня 2018 року.

Кабмін постановою від 07.02.2018 р. №181 вніс зміни до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. Зокрема, змінами передбачено, що:

1) транспортні засоби, які використовуються для перевезення пасажирів, повинні відповідати вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення;

2) візуальна інформація щодо перевезень повинна відповідати потребам пасажирів із порушенням зору (зокрема друкуватися збільшеним шрифтом);

3) у разі замовлення послуг таксі за допомогою дистанційних засобів зв’язку особам з порушеннями слуху має надсилатися смс-повідомлення та/або забезпечуватися доступ до інформації (у разі наявності) відповідно до Технічних вимог на створення (модернізацію) офіційних веб-сайтів, що стосуються доступу до них користувачів з вадами зору та слуху;

4) будівлі, споруди та територія автостанцій повинні відповідати вимогам доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, установленим державними будівельними нормами, стандартами і правилами;

5) особи з інвалідністю та інші маломобільні групи населення мають право на безоплатне перевезення технічних та інших засобів реабілітації, призначених для особистого пересування (крісла колісні, палиці, милиці, ходунки тощо), а також собак-поводирів, що супроводжують осіб з порушеннями зору

Помилки у поданій звітності та переплата в інтегрованій картці платника: Як виправити помилки у звітності і зменшити переплату в інтегрованій картці платника?

В уточнюючому розрахунку потрібно відображазити всі заповнені рядки декларації, що уточнюється. При цьому:в графу 4 переносяться показники декларації, що уточнюється;у графі 5 відображаються всі показники декларації з урахуванням виправлених помилок;в графі 6 відображається абсолютне значення помилки за всіма заповненими в уточнюючому розрахунку рядками з відповідним знаком (+/-). Якщо абсолютне значення дорівнює нулю, то відповідний рядок не заповнюється.Не заповнені рядки в декларації в уточнюючому розрахунку залишаються не заповненими.Що стосується переплати з ПДВ в інтегрованій картки платника (далі - ІКП), податківці зазначили наступне. Відповідно до Порядку №422, з метою обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску органами ДФС відкриваються ІКП за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу. Інформаційна система органів ДФС після відображення облікової операції забезпечує автоматичне проведення в ІКП розрахункових операцій.Отже, в ІКП відображаються результати поданої платниками податків податкової звітності.

Верховна Рада прийняла Закон «Про стратегічну екологічну оцінку»

20 березня, Верховна рада прийняла проект Закону №6106 «Про стратегічну екологічну оцінку». За ухвалення законопроекту проголосували 233 нардепа - повідомляє прес-служба ВРУ.

Цей Закон регулює відносини у сфері оцінки наслідків для довкілля, у тому числі для здоров`я населення, виконання документів державного планування та поширюється на документи державного планування, які стосуються сільського господарства, лісового господарства, рибного господарства, енергетики, промисловості, транспорту, поводження з відходами, використання водних ресурсів, охорони довкілля, телекомунікацій, туризму, містобудування або землеустрою (схеми) та виконання яких передбачатиме реалізацію видів діяльності (або які містять види діяльності та об’єкти), щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, або які вимагають оцінки, зважаючи на ймовірні наслідки для територій та об’єктів природно-заповідного фонду та екологічної мережі (далі – території з природоохоронним статусом), крім тих, що стосуються створення або розширення територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Дія цього Закону поширюється на документи державного планування, які будуть мати вплив на довкілля та здоров’я населення.

Дія цього Закону не поширюється на:документи державного планування, що стосуються виключно національної оборони або дій у разі надзвичайних ситуацій;бюджети, бюджетні програми та фінансові плани; програми економічного і соціального розвитку Автономної Республіки Крим, областей, районів, міст, сіл, селищ на короткостроковий період.

Здійснення стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування виключає необхідність проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи такого документа

Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0