Разделы
Главная | Закон и право | Налоговое право | 05.04. 2018 рік ДПІ у Чечелівському районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує:

05.04. 2018 рік ДПІ у Чечелівському районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує:

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

05 квітня 2018 рік ДПІ у Чечелівському районі м.Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує:

Нараховування доходу відбувається у одному кварталі, а виплата - у наступному.  Заповняємо розділ І та ІІ форми №1ДФ

            За Порядком №4 сума нарахованого доходу у графі 3а, сума виплаченого доходу у графі 3, сума нарахованого ПДФО у графі 4а та сума перерахованого до бюджету ПДФО у графі 4 відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. №1ДФ визначено п. 3.11 Порядку №4. Зокрема, у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються. На підставі вищенаведеного, податківці зробили висновок: "якщо дохід нараховано в одному місяці, а виплачено в іншому (наприклад, за березень у квітні), то графи 3, 3а та 4, 4а рядків «Військовий збір» та «Оподаткування процентів» розділу II податкового розрахунку за ф. №1ДФ заповнюються аналогічно відповідним графам розділу I такого розрахунку".У кварталі нарахування доходів фізособі графи 3а та 4а заповнюються, а у графах 3 та 4 проставляються нулі;2) У наступному кварталі будуть заповнюватися графи 3 «Сума виплаченого доходу» та 4 «Сума перерахованого податку», а в графах 3а та 4а вказуються нулі.

Помилка у сумі штрафу чи пені при виправленні декларації з прибутку

Відповідно до п. 50.1 ПКУ у разі, якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій  декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.Виправлення суми штрафних санкцій та пені в податковій декларації з податку на прибуток не передбачено.У разі необхідності, відповідно п. 46.4 ПКУ разом з такою податковою декларацією платник податків може подати доповнення до такої декларації, які складено за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання. Про цей факт платник зазначає у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

Зайво складена податкова накладна в декларації з ПДВ не відображається

Обсяги постачання товарів/послуг та сума ПДВ, вказані у податковій накладній, складеній за операцією, яка фактично не здійснювалася (тобто визнана такою, що зайво складена), і розрахунку коригування до такої податкової накладної, не підлягають відображенню у податковій звітності з ПДВ.

Уряд ухвалив законопроект щодо передання у власність фермерів 500 тис. га землі

Кабмін погодив і передав на розгляд Верховної Ради України проект закону про передачу 500 тис. га сільськогосподарської землі у власність 23 тис. українських фермерів, які працюють на ній. Відповідне рішення озвучив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.«Українською землею мають володіти українці, а сільськогосподарською землею – фермери. Ми вносимо законопроект, який відновлює справедливість щодо фермерів. Ми схвалюємо і передаємо проект закону, який дозволить 500 тис. га землі передати у власність 23 тис. фермерам, які працюють на цій землі, обробляють її, але досі не мали права нею володіти», - сказав Володимир Гройсман.Він нагадав, що цього року Уряд приділяє окрему увагу розвитку українського фермерства. Так, вже працює урядова програма підтримки фермерів обсягом 1 млрд грн, запроваджені механізми здешевлення техніки для фермерів і допомоги їм по різних сегментах виробництва.«Я закликаю всіх об’єднатися навколо ідеї підтримки фермерства», - додав Глава Уряду.

Верховна Рада прийняла закон №6530, яким надала нові повноваження Держекоінспекції України. За проголосували 229 народних депутатів

3 квітня на вечірньому засіданні Верховна Рада прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до статті 20-2 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища"(№6530).Законопроектом пропонується встановити, що вимоги до технічної компетентності та незалежності визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, при цьому встановивши, що до цього центрального органу виконавчої влади будуть вноситись пропозиції щодо визначення методик вимірювань, що є обов’язковими до використання уповноваженими підприємствами, установами та організаціями.Відповідні зміни передбачається внести до ст. 20-2 Закону «Про охорону навколишнього природного середовища».

3 квітня 13 депутатів внесли до Верховної Ради альтернативний президентському законопроект "Про валюту", зареєстрований під №8152-1

Як зазначає "Економічна правда", законопроект зареєстрований під №8152-1, тоді як законопроект президента Петра Порошенка має №8152.Авторами документа є Тетяна Острікова, Іван Мірошниченко, Андрій Журжій, Сергій Кіраль, Олег Лаврик, Олександр Опанасенко, Роман Семенуха, Ярослав Маркевич, Олена Сотник, (всі - "Самопоміч"), Віктор Галасюк, Сергій Рибалка ("Радикальна партія Олега Ляшка"), Леонід Ємець ("Народний фронт"), Вікторія Пташник (позафракційна).Більшість статей в альтернативному законопроекті дублюють президентський законопроект "Про валюту". У новому документі більш детально виписаний термін можливих валютних обмежень, які може вводити Нацбанк при виникненні нестабільної фінансової ситуації.Якщо законопроект №8152 пропонує дати право НБУ вводити обмеження строком на 6 місяців з можливістю продовження, то за законопроектом №8152-1 Нацбанк зможе їх ввести на строк не більше 6 місяців і не частіше одного разу протягом календарного року.Крім того, НБУ при введенні обмежень повинен буде вказати підстави застосування заходів, термін їх дії, перелік осіб на яких вони поширюються і прогнозні дані про вплив. Після закінчення терміну обмежень, їх результат повинен буде оцінити Рада НБУ.Також депутати пропонують прописати в законі обмежувальні заходи щодо введення вимоги обов'язкового продажу експортерами валютної виручки. Передбачається, що НБУ зможе вводити таке обмеження, але тільки на суму до 50% від суми надходжень і більше 50 тис. євро.Депутатський законопроект розширює розділ про забезпечення виконання валютного законодавства. Законопроект №8152 передбачає, що НБУ може застосовувати заходи до порушників відповідно до законів "Про банки і банківську діяльність" та "Про фінансові послуги та держрегулювання ринків фінпослуг". Законопроект №8152-1 прописує перелік цих заходів впливу до порушників валютного законодавства.Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності планував розглянути президентський законопроект №8152 4 квітня, як невідкладний, але скасував засідання через реєстрацію альтернативного законопроекту.Нагадуємо, що 19 березня законопроект "Про валюту" був внесений до Верховної Ради і визначений президентом Петром Порошенком як невідкладний. 

При нарахуванні штрафів своєму контрагенту ПДВ нараховувати не потрібно — позиція ДФС

Коли між контрагентами укладаються угоди, то в договорах, як правило, зазначається  відповідальність за порушення договірних умов у вигляді сплати штрафних санкцій та пені. Враховуючи, що такі умови фігурують і в договорах між платниками ПДВ, спробуємо розібратися, чи необхідно сплачувати ПДВ із таких сумм.Щодо визначення об‘єкту оподаткування ПДВ слід керуватися нормами ст. 185 ПКУ, відповідно до якої об‘єктом оподаткування є операції з постачання товарів, робіт, послуг. Статті 188-191 ПКУ містять порядок визначення бази оподаткування у разі постачання товарів/послуг. Так, відповідно до п. 188.1 ПКУ базою оподаткування товарів/послу є договірна вартість з урахуванням загальнодержавних податків та зборів. Суми штрафних санкцій, пені (неустойки) не входять до складу договірної вартості. Тож у випадку, коли один із контрагентів порушує договірні умови і сплачує неустойку (пеню, штраф, відсотки) за таке порушення, дані суми не є об‘єктом оподаткування ПДВ.

Держпродспоживслужба може завітати на перевірку без попередження з жорсткими штрафами за порушення

З набуттям чинності Закону № 2042 бізнес має бути готовий до приходу представника органу контролю без анонсу. Але це не стосується аудиту системи НАССР. Він проводиться за умови повідомлення оператора ринку не пізніше, ніж за три робочі дні до здійснення такого заходу. Це пов’язано з необхідністю підготувати необхідних пакет документів та забезпечення участі в цьому процесі всіх відповідальних працівників, які відповідають за впровадження системи на підприємстві.
Ще однією новацією, яка запроваджується згаданим Законом, є періодичність перевірок. До набуття чинності Закону №2042 плановий захід державного контролю операторів ринку з високим ступенем ризику здійснюється максимум раз на два роки, з низьким – раз в п’ять років. 
З 4 квітня контроль стане ризик-орієнтованим і буде проводитися з періодичністю, достатньою для досягнення цілей цього закону – підвищення безпечності продуктів. Тобто підприємства перевірятимуть залежно від ступеню ризику для життя і здоров`я людей. Держпродспоживслужба навела приклад використання такого підходу:"Суб’єкт господарювання, який віднесений до високого ступеня ризику, буде перевірятися раз у квартал. Під час такої категоризації братимуться до уваги вид продукції, з якою має справу підприємство, особливості відповідного виробничого процесу, кількість виготовленої продукції, результати попередніх заходів державного контролю, ефективність бізнес-процесів підприємства й інша інформація, що може свідчити про порушення ним законодавства."Також, за новим законом, інспектори Держпродспоживслужби здійснюватимуть перевірки згідно з уніфікованим актом перевірки. Цей документ міститиме вичерпну кількість питань для перевірки і буде публічним, що мінімізує корупційні ризики.Водночас бізнес, який грубо порушує законодавство, відразу потрапляє в категорію недобросовісних, оскільки відповідно до нового Закону в разі потрапляння в роздрібну торгівлю небезпечних для життя й здоров’я харчових продуктів, Держпродспоживслужба негайно після виявлення цього факту оприлюднює на своєму сайті відповідну інформацію.
За порушення нового Закону передбачені жорсткі санкції для порушників. Так сума штрафу для юросіб може досягати 70 тис. грн – залежно від скоєного правопорушення. Суми штрафів фіксовані й визначені у мінімальних заробітних платах (на 2018 рік встановлено мінімальна заробітна плата у місячному розмірі - 3723 грн), що знімає корупційні ризики та дозволяє уникнути можливості впливу перевіряючого на оператора ринку. 
Закон визначає 8 видів порушень із 19-ти, накладанню яких передує припис – письмова вимога посадової особи органу контролю про усунення порушення. Невиконання припису тягне застосування заходу адміністративного впливу у вигляді штрафу. 

Для прикладу це такі порушення як: виробництво та/або обіг харчових продуктів або кормів з використанням незареєстрованої потужності – штраф 74 460 грн на юридичних осіб, на фізичних осіб-підприємців – 40 954 грн;виробництво, зберігання харчових продуктів або кормів без отримання експлуатаційного дозволу – штраф 111 690 грн на юридичних осіб, на фізичних осіб-підприємців 74 460 грн;невиконання визначеного законом обов’язку щодо впровадження на потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) штраф 111 690 грн на юридичних осіб, 55 845 грн на фізичних осіб-підприємців;порушення вимог щодо забезпечення простежуваності – штраф 238 272 грн на юридичних осіб, на фізичних осіб-підприємців – 18 615 грн;пропонування до реалізації або реалізація швидкопсувних харчових продуктів або кормів, строки зберігання яких закінчилися, якщо внаслідок цього харчові продукти або корми не стали шкідливими для здоров’я людини або тварини, - 44 676 грн штрафу на юридичних осіб, на фізичних осіб-підприємців – 29 784 грн тощо.

 

Коли призипиняється діяльність за результатами перевірки

Якщо ж будуть виявлені фактори, які становитимуть загрозу для життя і здоров’я людини, то головний державний інспектор Держпродспоживслужби має право ухвалити рішення про тимчасове припинення роботи підприємства на строк до 10 робочих днів. Зупинення роботи понад цей строк здійснюється лише за рішенням суду.Причому такі перевірки можуть бути не тільки на виробництві. Наприклад, нерідко буває, що товар псується під час перевезення або неправильного зберігання в магазині. Тоді, щоб знайти винного, буде перевірятися весь ланцюжок. Крім того, у перевірках зі сторони суб’єкта господарювання можуть брати участь представники громадських організацій.

 

Відеофіксація при перевірках

Щоб скоротити випадки можливої корупції в ході інспекцій новий Закон передбачає відеофіксацію заходу контролю. І з 4 квітня поточного року для проведення відеофіксації перевірок згода суб'єктів господарювання не потрібна. При цьому право проводити відеофіксацію має не лише інспектор, але й сам суб’єкт господарювання. Така норма дозволяє у випадку суперечки мати неупереджені докази та уникнути необ’єктивності й за необхідності довести неправомірність дій інспектора або порушення вимог законодавства підприємцем та зробить процес перевірок більш прозорим.За Законом про контроль, якщо оператор ринку не згоден із результатами першого лабораторного дослідження, він має право вимагати проведення так званого арбітражного дослідження, результати якого є остаточними.

 

Випадки проведення позапланових перевірок на підставі звернення фізособи

Слід зауважити, що з 4 квітня поточного року у разі надходження звернення громадянина про порушення у сфері безпечності харчових продуктів Держпродспоживслужба має право здійснювати позапланові перевірки без отримання погодження органу державної влади, який здійснює формування політики у цій сфері (Державної регуляторної служби або Міністерства агарної політики та продовольства). Реалізація положень Закону у цій частині дозволить оперативно реагувати на звернення фізичних осіб та проводити щодо усунення порушень.

 

Зміни в оформленні документів при імпорті товарів

Зокрема, закон дає чітке визначення поняття «вантаж».
Крім того, Закон
  №2042 передбачає 5-річний перехідний період, упродовж якого відповідні мають бути належним чином оснащені пункти пропуску на українському кордоні для здійснення перевірок безпосередньо на державному кордоні. Упродовж зазначеного періоду відповідні перевірки можуть здійснюватися, як і раніше, у зонах митного контролю на території України. Навіть після облаштування прикордонних постів, згідно з установленими вимогами, не всі види харчових продуктів і кормів підлягатимуть контролю на державному кордоні. Лише визначений відповідним наказом Мінагрополітики перелік харчових продуктів і кормів (переважно тваринного походження, а також сіно та солома) буде підлягати під цю вимогу. Продукція, що не додана до відповідного переліку, підлягатиме контролю безпечності на кордоні лише у виняткових випадках.Також чітко визначається перелік супровідних документів під час перевезення продукції, порядок і частота перевірки, підстави для відбору зразків і їх лабораторного дослідження в рамках фізичної перевірки.

Як оформити факт нестачі (надлишок) готівкових коштів у касі підприємства


Автор материала: ДПІ у Чечелівському район ДПІ

Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0