Разделы
Главная | Закон и право | Жилищное право | Юрист чи договір он-лайн?

Юрист чи договір он-лайн?

Размер шрифта: Decrease font Enlarge font

 

Усі знають, що таке договір у юридичному сенсі, а якщо і не знають, то хоча б мають якесь уявлення чи здогади.

Давайте все розкладемо по полицях: отже, що ж все-таки означає  «договір»?

Договір – це деяка угода,  це документ, який засвідчує домовленість декількох (двох або більше) людей і який створюється з метою врегулювання їх спільних дій у конкретній ситуації.

У наш час люди постійно укладають між собою угоди, договори, контракти чи то за ініціативою однієї сторони чи  обох.

А що саме потрібно для того, щоб скласти договір? 

Для людини, яка не є юристом, цей процес є досить непростим. Народ здебільшого думає: «А що тут складного? Завантажив шаблон, вписав потрібне і все! Велика справа!» Насправді, окрім того, що треба завантажити шаблон, його потрібно ПРАВИЛЬНО заповнити, а у більшості випадків цей процес є ой яким не легким. І в таких випадах ти берешся за голову, довго роздумуєш, і зрештою доводиться шукати юриста. 

І так -  ось Ви до нього прийшли - і пояснюєте ситуацію. А що робить юрист? Бере той самий  шаблон, задає Вам декілька запитань і заповнює його. А тепер увага! Скільки ж це коштує? Здавалося б нічого такого, а він називає Вам ціну -  400, 500, 600 гривень. Дива та й годі! Шок? А що робити? Вибору немає: або пан, або пропав, і Ви платите таку велику суму.

А якби у Вас була можливість скласти договір прямо вдома, чи в офісі? Якби у Вас була така можливість: не збиратись і не шукати ніякого юриста, який назве Вам нереальну ціну за свою п’ятнадцятихвилинну працю? 

До недавнього часу міг би запевнити Вас, що кращий варіант – мати хорошого знайомого, який працює юристом, але ж такі друзі мало у кого є та й не завжди вони Вам допоможуть задарма.

Але зараз можу Вам гарантувати -  вже з’явилась можливість самостійно, незалежно і швидко скласти якісний та індивідуальний договір, який потрібний саме Вам.  

Нещодавно був створений новий он-лайн сервіс під назвою «Адвокатмаркет», він орієнтований саме на допомогу у створенні індивідуальних договорів.  Просто заходимо, обираємо потрібний Вам договір і складаємо. Увесь процес займає не більше 20 хвилин, а швидкість роботи і результат просто заворожує. Усе, що Вам необхідно – це просто відповісти на декілька питань і ввести відповідні дані. Після цього сервіс автоматично все генерує, а Вам залишиться тільки завантажити, роздрукувати та підписати Ваш договір. 

Взагалі, розповідати та хвалити сервіс  можна скільки заманеться, але навряд чи  переконаю хоч єдину душу у своїй правоті, поки Ви самі не спробуєте. Просто зайдіть на сайт та складіть безкоштовний договір і самі переконаєтесь у моїх словах. 

 


Автор материала: Вадим Саченко
Теги
Теги для этой статьи отсутствуют
Оцените статью
0